Боатенг доволен от трансфера си във Фулъм
Новото попълнение на Фулъм Дерек Боатенг изрази раздостта от това, че играе във Висшата лига описвайки го с една дума "мечтано". 30-годишният полузащитник премина през няколко различни първенства в Европа, включително гръцкото, немското и испанското. Трансферът на ганайският национал от украйнския Днипро във Фулъм стана ясен още през месец май, така че самия Боатенг няма търпение да започне сезона.
"Всеки футболист мечтае да играе във Висшата лига. Има доста големи имена в лигата. Бил съм в Испания, където първенсвото е добро, но винаги съм искал да играя тук, поради езика, играта и типа футболист, който съм аз самия. Щастлив съм, че се присъединявам към семейството на Фулъм. Това е голямо облекчение за мен. Фулъм проявяваха интерес към мен през годините, като това лято сториха това за трети път, но вече успешно," сподели Боатенг.
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Анонс на 12-ти кръг от Висшата лига
- Фулъм може да се раздели с мениджъра си
- Ливърпул следи крило на Фулъм
- Анонс на 10-ти кръг на Висшата лига
- Анонс на 9-ти кръг от Висшата лига
- Артета: Показахме зрялост
- Нотингам Форест трябва да плати 8 млн. за Марко Силва
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]