Чех: Рууни много лесно може да облече екипа на Челси
Вратарят Петер Чех призна, че нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни ще бъде много добре приет в Челси. Както е известно, спекулациите около английският национал продължават с пълна сила, след като в края на миналия сезон 27-годишният нападател помоли да бъде поставен в трансферния списък. Интерес към него проявяват ПСЖ и Реал Мадрид, както и английските Арсенал и Челси. Според последните съобщения, Жозе Моуриньо е голям фен на играча и "сините" са готови да направят оферта за Рууни.
"Мога да си представя Рууни с екипа на Челси. Професионалните играчи сменят с лекота екипите си. Той направи уникална кариера с Манчестър Юнайтед, но понякога играчите имат нужда от нови предизвикателства. Ако той го реши, ще бъде много добре приет при нас. В момента всичко е спекулации, така че нека видим какво ще се случи", каза Чех.
- 15-годишен талант постави рекорд за най-млад дебютант в историята на Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед направи обрат срещу Атлетико с два гола на Мбемо
- Манчестър Юнайтед набеляза Люис Хол, но Нюкасъл отказва да го продава
- Рене Мюленстен: Манчестър Юнайтед не бива да продава прибързано Маркъс Рашфорд
- Трансферът, който се забави с шест години
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Рафаел Леао
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Манчестър Юнайтед набеляза талант на Расинг като алтернатива на Люис Хол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]