Жулио Сезар обяви, че напуска КПР
Вратарят на Куинс Парк Рейнджърс Жулио Сезар потвърди, че след края на сезона ще напусне "Лофтус Роуд". 33-годишният бразилец стана едно от малкото светли петна през текущата кампания, която бе отбелязана за КПР с изпадане от Висшата лига. Благодарение на добрите си изяви, спорят някои източници Сезар е привлякъл към себе си вниманието на Арсенал.
Снои Жулио съобщи, че неделния мач срещу Ливърпул на "Анфийлд" ще стане за него последен с фланелката на лондончани. Вратарят обаче отказа да каже мястото където смята да продължи своята кариера.
"Това (новият клуб) е конфиденциална информация. Моето бъдеще остава неопределено. Имам още три години от договора си с КПР, но мениджърът даде да се разбере, че ще му е трудно да ме задържи. Щастлив съм, че така мисли, тъй като това е признание за моята работа. Направих за КПР всичко, което можах. Хари ми каза, че повече няма да играя, тъй като няма да остана в отбора. Наскоро ме помоли да проведа срещата от последния кръг и аз се радвам за това. Ще се постарая добре да играя и да дам всичко от себе си", заяви Сезар.
- Салах обмисля изненадващ ход след Ливърпул
- Артета: Запазихме мечтата си жива
- Арсенал разгроми Фулъм и увеличи аванса си на върха
- Челси и Манчестър Юнайтед в трансферна битка за Садики
- Манчестър Юнайтед следи Мален след силната му форма в Рома
- Ливърпул опитва да изпревари Реал Мадрид за „изключителен“ талант от Висшата лига
- Ипсуич се завърна във Висшата лига
- Барселона близо до договорка с Бернардо Силва
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]