Сисе носи успех за Нюкасъл, Бербо и Манолев титуляри (видео)

Папис Сисе се разписа буквално в последната секунда днес за победата на своя Нюкасъл с 1:0 в поредния кръг от Висшата лига на Англия. Днес Фулъм гостуваше на "Сейнт Джеймсис Парк", но гостите не показаха достатъчно, за да стигнат до гола и в крайна сметка съжалиха.

Домакините доминираха в положенията и владението в мача, а в първата част Папис Сисе разочарова на няколко пъти домашната публика. Амеоби прибави няколко шанса във втората част и изглеждаше, че Нюкасъл просто няма как да вкара, макар да създаде безброй шансове и 10 корнера.

В 93-ата минута обаче Папис Сисе вкара красиво от воле след удар на Йохан Кабайе от далечна дистанция. Сисе овладя силната топка и завърши със самочувствие, носейки победата на своите.