Алърдайс иска да привлече ветерани в Уест Хем
Бившият мениджър на Болтън Сам Алъдрайс иска от своите шефове Дейвид Голд и Дейвид Съливан да отделят големи пари за нови имена на "Ъптън Парк". Алъдрайс иска да приложи в новия си отбор схемата, която му донесе сравнителен успех в Болтън, докарвайки опитни играчи от Висшата лига.
Босът знае, че тима не може да отдели пари за големи заплати, но вярва, че опитни играчи ще се появят на пазара за малка сума, от което ще може да се възползва опитният мениджър, който 8 години води Болтън с подобни ходове.
Алърдайс иска сделки като тази, която направи с Никола Анелка през 2006-2008, когато той получаваше по 55 000 лири седмично. В периодите си в Нюкасъл и Блекбърн Алъдрайс притежаваше играчи като Джей-Джей Окоча, Фернандо Иеро, Иван Кампо и Юри Джуркаеф.
- Родри избегна въпрос за бъдещето си
- Мачът с Галатасарай решава бъдещето на Слот
- Ман Юнайтед набеляза четири основни цели за лятната селекция
- Дежавю за Григор в Маями: неудобният Колиньон отново застава на пътя му
- Брентфорд изпусна победата срещу Уулвс
- Родри предупреди Арсенал и Реал
- Рой Кийн: Ливърпул са „лоши шампиони“
- Каръгър: Ливърпул изигра ужасен мач срещу Тотнъм
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]