Ливърпул днес ще се опита да съгласува трансфера на Коутиньо
Ливърпул днес ще се опита да съгласува всички детайли около преминаването на полузащитника на Интер Фелипе Коутиньо, съобщава Talk Sport. Както е известно, по-рано англичаните направиха предложение в размер на 8 милиона паунда, което бе отклонено, а вчера бразилецът призна, че иска да остане в Милано.
Въпреки това, английският клуб е убеден, че могат да изгладят всички различия с италианския клуб и същевременно да убедят Фелипе да продължи кариерата си в най-силното първенство на планетата.
Според медията, до края на днешния ден Ливърпул ще отправи ново предложение за трансфера на играча и ще очаква незабавен отговор от италианците, дори се подозира, че офертата е отправена късно снощи. Не се съобщават подробности за предстояща оферта, но специалистите предполагат, че става за сума от около 10-11 милиона евро.
- Фиорентина – Интер: лидерът преследва титлата във Флоренция
- Интер близо до трансфер на Викарио от Тотнъм
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение
- Интер постави цена от 70 млн. евро на Алесандро Бастони
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]