Таарабат преговаря с Милан
Полузащитникът на Куинс Парк Рейнджърс Адел Таарабат призна, че води преговори с изпълнителният директор на Милан Адриано Галиани за своето евентуално пристигане на „Сан Сиро" през януари. Тези дни стана ясно, че атакуващите футболисти на „росонерите" Робиньо и Алешандре Пато са поискали да напуснат клуба през зимния трансферен прозорец. Съдейки по всичко, Милан смята да компенсира тази загуба с помощта на плеймейкъра на КПР.
Мароканецът обаче смята клуба от „Сан Сиро" само като трамплин към двата испански гранда.
„Ако Милан ми направи официално предложение, аз ще откажа на големите английски отбори. Моят агент вече започна преговори с Галиани, но всичко зависи от ситуацията с Робиньо и Пасторе (Б.ред. играч на ПСЖ, който е смятан за трансферна цел на „росонерите". Милан в момента не преживява добри времена, но мой трансфер там ще открие за мен вратите към Реал и Барса. Мисля, че съществуват шансове да отида там", каза Таарабат.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]