Сър Алекс следи италиански национал
Днешната британска преса продължава да определя трансферните цели на Манчестър Юнайтед през зимата. След като по-рано медиите свързваха „червените дяволи' с Таарабат от Куинс Парк Рейнджърс и Снайдер от Интер, тази вечер Daily Mirror съобщава, че скаути на английския гранд следят внимателно защитника на Торино и италианския национален отбор Анджело Огбоня.
Според информациите, представители на Юнайтед са наблюдавали последните два мача на „биковете" и са останали впечатлени от играта на младежа, който вече се свързва с евентуалният наследник на Рио Фърдинанд на „Олд Трафорд".
Предполага се, че Сър Алекс ще предложи около 12 милиона за Огбоня, което значително се разминава с намеренията на Торино да получи два пъти повече за своя футболист.
- Бруно ще е на разположение за трансфер срещу 57 млн.
- Астън Вила ще надвие отслабения Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед проявява интерес към халф на Борнемут
- Фернандеш: Клубът искаше да напусна през лятото
- Аморим: Трябваше да победим
- 8 гола между Юнайтед и Борнемут в шоуто на сезона
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]