Социална мрежа изпрати Ашли Коул в ПСЖ
Любителите на сензации използваха официалният Twitter на Пари Сен Жермен, за да осъществят сделка, за която се говори от няколко седмици. Вчера френският клуб излезе със съобщение във въпросната социална мрежа, че през лятото защитникът на Челси Ашли Коул ще стане играч на ПСЖ. Около 40 минути след появата си, съобщението беше изтрито, включително и коментариите в мрежата във връзка с публикацията.
Не е ясно дали става дума за грешка или хакери са пробили акаунта, но новият наставник на „аристократите" Рафа Бенитес вече даде да се разбере, че Коул и Франк Лампард най-вероятно ще напуснат отбора през лятото.
В същото време, източник, близък до Ашли категорично опроверга информацията за това, че англичанинът е съгласувал контракта си с ПСЖ.
- Мудрик обжалва наказанието си в CAS, дата за изслушване още няма
- Четиригодишно наказание за Мудрик, делото вече е в CAS
- Челси с три варианта за нов мениджър, Алонсо сред фаворитите
- Чалоба: Играчите на Челси носят вина за уволнението на Росеньор
- Челси влезе в контакт с Ираола за мениджърския пост
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Мърсън: Челси трябва да се насочи към Еди Хау
- Макфарлейн: Победата над Лийдс може да обърне сезона на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]