Фулъм измъкна точка при домакинството си на Евертън (видео)
Фулъм стигна до равенство - 2:2 при домакинството си на Евертън в среща от Висшата лига. Стийв Сидуел донесе частичния успех за домакините след като се разписа от по-малко от метър от голлинията. При тази ситуация Димитър Бербатов се размина с топката от подобна позиция, но все пак кълбото попадна в краката на и Сидуел и той не пропусна да реализира.
В 7-ата минута Фулъм откри резултата. Бербатов беше фаулиран на границата на наказателното поле, Брайън Руис изпълни прекия свободен удар, при който топката срещна лявата греда, след което се удари в гърба на вратаря на гостите Тим Хауърд и влетя в мрежата му - 1:0.
Маруан Фелаини обърна резултата в полза на гостите с попадения в 54-ата и 72-ата минута. Така се стигна до 90-ата минута, когато Сидуел изравни и донесе точка за своя тим.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Гьокереш – голмайсторът, на когото Артета ще разчита до края
- Ман Юнайтед среща финансови пречки за евентуалното завръщане на Рашфорд
- Нюкасъл е заплашен от санкции на УЕФА за финансови нарушения
- Тотнъм назначи Роберто Де Дзерби за нов старши треньор
- Манчестър Юнайтед подготвя нов договор за Хари Магуайър
- Почетино отрече преговори с Тотнъм и Реал Мадрид
- Тотнъм се договори с Де Дзерби
- Кукурея разкритикува Челси за увпнненоето на Мареска
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]