Скоулс доволен от здравия Юнайтед
Ветеранът на Манчестър Юнайтед Пол Скоулс вярва, че бъдещето на Юнайтед е "здраво", поради новите попълнения в тима. Юнатед подписа с Робин ван Перси, Шинджи Кагава, Ник Пауел и Алекс Бютнер през лятото, а Скоулс, който е на 37 години, е впечатлен от всички тях.
"Винаги е добре да видиш нови лица в тима, дори те да са на твоята позиция. Това е здравословно за тима и е вълнуващо да играеш с нови."
"Имаме много сила на всяка позиция. Притесниха ни контузените в отбрана, но когато имаме всички в състава мисля, че мениджърът може да избира от два пълни отбора с играчи. Това ще ни позволи да се борим във Висшата лига и купите."
"Всичко изглежда наред и когато ние, играчите, получим шанса си, трябва да го грабнем. Ако не направиш това, ти няма да си титуляр, толкова е просто."
"Всички нови се вписват добре. Има страхотна конкуренция за места с толкова добри играчи тук, а има и достатъчно мачове, за да играе всеки."
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- И Борнемут може да затрудни Юнайтед в Манчестър
- Нападател на Ман Юнайтед заинтересува Рома
- Аморим: Маунт е талантлив и работи усилено
- Аморим: Трябва да сме по-внимателни към детайлите
- Бруно с два гола и асистенция над Уулвс
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]