Тотнъм се приближи до Дамиао
От Тотнъм направиха пореден ход към привличането на дългосрочната цел Леандро Дамиао и според ръководството на тима трансферът е близо до осъществяване. Това предаде днес Guardian. Aндре Вилаш-Боаш трескаво търси опции в атака за новия си тим и наскоро бе близо до Емануел Адебайор.
Вице-президентът на Интернасионал Лусиано Дави заяви, че ще е доволен каквото и да се случи с Дамиао, но намекна трансфер.
В момента Тотнъм има само Джърмейн Дефоу в атака, а трансферът на Адебайор изглежда замръзна. Вилаш-Боаш иска да може да използва Дамиао от първия мач тази година, затова напредва в преговорите.
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]