Лампард готов за преговори - иска в Челси до края на кариерата
Франк Лампард заговори пред Daily Mail за възможността да остане в Челси до края на кариерата си, след като преди дни той предположи, че има шанс да напусне клуба. Сега неговото желание е той да остане в тима, като 34 годишният заяви, че има още поне няколко години да играе на топ ниво:
"Готов съм да започна преговори с Челси винаги, когато те пожелаят това. Прекарах страхотни години тук и в един идеален свят ще завърша кариерата си тук, след това, което направих в последните 10 години. Но не искам това да стане с постепенното ми залязване, като сваля представянията си."
"Винаги съм знаел, че трябва да съм във форма, която ще ми гарантира футбол. Определено мисля, че имам още над година футбол в себе си. Имам още няколко години на топ ниво. Чувствам се свеж и във форма. Краката ми са добре, а опитът ми може да е много ценен тук, да помагам на младите."
"Това ще ми хареса. Челси винаги ще остане моят клуб, каквото и да стане в бъдещето."
- Челси обмисля продажба на Енцо Фернандес
- Егбали: Смяната на Мареска не бе планирана
- Челси обвърза Кайседо до 2033 година
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
- Десаи: Челси се нуждае от вратар, който „не допуска грешки“
- Манчестър Юнайтед без Магуайър срещу Челси
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]