Ледли Кинг поднесе изненада - спира с футбола
Защитникът и капитан на Тотнъм Ледли Кинг обяви официално своето пенсиониране. Бившият английски национал се отказва от професионалната си кариера, след като в последните години постоянно страдаше от травми, които го лишаваха от това да играе редовно за своите.
Официалния сайт на Тотнъм цитира председателя на тима Даниел Леви: "Ледли направи страхотен принос към този клуб - той е великолепен играч, капитан и посланик."
"Ясно е как той постоянно се бореше с контузиите и това е показателно за неговия характер. Той успяваше да поддържа високо ниво въпреки всички проблеми и се представяше добре на терена, той бе лидер."
"Сега той ще продължи като посланик на тима, така че все още ще е важен за нашите дела и възобновяването на Тотнъм, като освен това той ще остане тук като пример за младите играчи."
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
- ПСЖ би Тотнъм в луд мач, победа и за Спортинг
- ПСЖ трябва да внимава с Тотнъм
- Тросар: Това бе перфектна вечер за нас
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]