Тотнъм потвърди за интерес към Адебайор
Новият мениджър на Тотнъм - Андре Вилаш-Боаш заяви, че наистина желаят да привлечат нападателя на Манчестър Сити - Емануел Адебайор, коментирайки ситауцията по следния начин: "Да, той е част от трансферния ни списък".
28-годишният национал на Того, който струва на Сити 25 милиона паунда при привличането му от Арсенал през 2009 година, отбеляза 17 попадения по време на престоя си под наем на "Уайт Харт Лейн".
- Тотнъм ще избира между Почетино и Де Дзерби през лятото
- Карагър похвали Гьокереш
- Срамна провокация по време на дербито в Лондон: фен показа на Райс снимка на съпругата му
- Тудор: Убеден съм, че Тотнъм ще оцелее във Висшата лига
- Огледалото
- Реднап: Арсенал и Тотнъм са от различни лиги
- Тудор: В момента Арсенал е твърде силен за нас
- Артета отбеляза настройката на Арсенал
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]