Фърги: Много добре за нас, че Дрогба напусна Челси
Сър Алекс Фъргюсън от Манчестър Юнайтед вярва, че напускането на Челси от Дидие Дрогба е изключително добра новина за "Червените дяволи", след като той има такъв страхотен рекорд във важните мачове. Дрогба помогна на своя бивш тим да спечели Шампионска лига преди да обяви, че се оттегля.
Той замина за Шанхай Шеншуа и Фърги се усъмни в силата на Челси занапред.
"Като видим какъв сезон направи той, мога да кажа, че е голям бонус за нас напускането на Дрогба. Той вкара този фантастичен гол във финала само 2 минути преди края и рекордът му в големите мачове, в големи финали, е невероятен."
"Ако питате за моето мнение, той спечели Шампионска лига сам за Челси."
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]