Джо Коул: Искам да се докажа
Завърналият се отново в Ливърпул Джо Коул изрази готовността си да разкрие способностите си пред феновете през предстоящата кампания. Коул прекара миналия сезон под наем във френския Лил, но вече се завърна в мърсисайдци и започна предсезонна подоготовка с отбора.
"Радвам се, че се върнах. Доволен съм от случилото се. Тренировките са нещо хубаво. Прекрасно е да се върнеш отново в Англия и в Ливърпул. Не съм искал да напусна този клуб, а напротив - имам нещо да доказвам на феновете. Претърпях успешни периоди от кариерата си в Уест Хем, Челси и Лил, така че не искам хората да остават с впечатлението, че не съм успял да сторя това и в Ливърпул. Нямам търпение за началото на новия сезон," сподели Джо Коул.
- Джон Барнс е срещу уволнението на Слот
- Слот: Липсва ни ефективност пред гола през целия сезон
- Ливърпул свика извънредна среща за бъдещето на Слот след тежкия разгром
- Клоп: "Анфийлд" ми липсва
- Слот ще бъде уволнен, ако Ливърпул не се класира за ШЛ
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]