Ливърпул разменя Дирк Каут за Хуан Мануел Варгас
Неизбежното напускане на Ливърпул от Дирк Каут може да бъде използвано в сделка от тима за привличането на Хуан Мануел Варгас от Фиорентина. Тима от Серия А е решен да привлче Кайт през летния трансферен прозорец, но Хамбург предлага конкуренция за подписа на играча, чиято клауза за освобождение е само 1 милион лири.
Варгас е оценяван на 12 милиона, а от Ливърпул искат да свалят тази цена, предлагайки Каут в сделката. 28-годишният е следен от Ливърпул в последната година, но не е ясно дали новият бос Брендан Роджърс ще го пожелае в тима си.
- Ливърпул се върна към победите с убедително 2:0 над Фулъм (видео)
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
- Ливърпул набеляза младо крило от Бундеслигата за наследник на Салах
- Ливърпул у дома ще се наложи над Фулъм
- Раздялата между Робъртсън и Ливърпул – спокойна и по взаимно съгласие
- Луис Енрике: ПСЖ ще трябва да страда на „Анфийлд“
- Слот обясни защо изобщо не пусна Салах
- Робъртсън напуска Ливърпул след края на сезона
277
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]