Ван Гаал проведе среща с Ливърпул
Фенуей Спортс Груп проведе първите си действия по назначаването на нов спортен директор в Ливърпул. Луис ван Гаал, който в момента е безработен, е бил избран за човека, който да стои начело на тима, като според американските собственици на мърсисайдци, той има всички нужни качества за управление на топ отбор.
ESPN предаде, че 60-годишният предпочита да е мениджър, след като и тази позиция бе овакантена след изгонването на Кени Далглиш. Ливърпул обаче действа към Роберто Мартинес в това отношение. Холандецът Ван Гаал призна, че в момента обмисля офертата на Ливърпул, след проведена среща.
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Мохамед Салах се сбогува емоционално с Ливърпул след девет години в клуба
- Алисон остава в Ливърпул въпреки интереса на Ювентус
- Ливърпул си осигури място в Шампионска лига след реми с Брентфорд
- Слот: Арсенал е различен шампион от предишните
- Ливърпул определи Ян Диоманде като трансферна цел №1
- Слот не гарантира, че Салах ще играе в последния си мач за Ливърпул
- За първи път от 1986 година Англия е без играч на Ливърпул за световно първенство
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]