Дрогба отхвърли шанса да играе в Барселона
Нападателят на Челси Дидие Дрогба отхвърли слуховете, които го свързват с Барселона, но остана безмълвен за бъдещето си. 34-годишният нападател ще е ключов за своя тим днес, когато излиза за първи триумф в Шампионска лига. Контрактът му обаче изтича в края на сезона и двете партии не достигнаха до споразумение досега.
"Мачът е толкова важен, чакаме от години. Бъдещето ми сега не е важно. Има много слухове за мен и Барса, те не са верни. За нас е важна Шампионска лига. Най-важното е победата и аз съм щастлив, че съм на финал. Никой не очакваше това от нас, но ние ще дадем всичко, за да спечелим сега."
- Челси прегази Палас и е четвърти
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Челси и три други клуба се интересуват от халф на Юве
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Глобиха Челси със 150 000 паунда
- Челси може да се бори с Арсенал за звезда на Реал Мадрид
- Челси ще спечели дербито на Селхърст Парк
- Диего Коста: Вероятно Конте не прави секс у дома
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]