Сабалета: Печеленето на лигата ще е началото на нова ера
Защитникът на Манчестър Сити Пабло Сабалета заяви, че ако се спечели Висшата лига на Англия, това ще означава начало на нова ера в историята на Ман Сити. Тима има шанс днес да си спечели първата титла от 1968-а година насам в шампионата, като само нещо различно от победа срещу КПР, заедно с победа на Юнайтед над Съндърланд, би лишило тима от титла.
"На 90 минути сме да направим история. Ако успеем, това ще е началото на нова ера за този клуб. Kaто отбор, мисля, че това ще е най-важният мач, който някога сме играли. Искаме да го направим за феновете, които чакат това от много време."
"Всичко, което мога да кажа е, че момчетата ще дадат всичко от себе си за този мач. Ще направим всичко за тази титла. Нищо не е решено още, много сме близо. Ще видим какво ще стане."
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]