Далглиш: Получихме това, което заслужавахме
Мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш коментира отложената среща от 34-я кръг на Висшата лига на Англия с Фулъм, в която мърсисайдци претърпяха поредното си поражение на родна земя. Според шотландският специалист снощната загуба няма да се отрази на самочувствието на възпитаниците му преди финала за Купата на Англия срещу Челси.
„Имахме неправилно отношение към този мач. Ако вие излезете на терена в лошо настроение, то тогава няма какво повече да очакваме от вас. Ето, получи се загуба... Вината е изцяло моя. Аз не успявам да въздействам на играчите. Имахме едно-две хубави положения и всичко друго е един негатив. Получихме си това, което заслужавахме", цитира официалният сайт на Ливърпул думите на Далглиш.
„Не смятам, че неуспехът в тази среща ще окаже влияние върху финалния мач от Купата на Англия. Но не искам и да казвам, че резултатът срещу Фулъм ще се забрави лесно. Но ще е неправилно да продължаваме да работим по този начин. Впрочем, дори да бяхме победили с 4:0, това нямаше да бъде никакво преимущество в събота", каза още шотландецът.
- Ливърпул не е получил оферти за Коди Гакпо
- Ливърпул проявява интерес към Камавинга
- Салах получи контузия срещу Иран, Египет чака резултатите от изследванията
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]