Тревър Франсис получи съдечен пристъп
Първият футболист, оценен на над милион лири в Англия, Тревър Франсис, получи сърдечен удар късно снощи и бе откаран в болница. 57-годишният бивш английски национал е изпитал болки в гърдите и е бил подложен моментално на операция в близката болница. Сега той се възстановява, а бившият му отбор Бирмингам излезе с изявление:
"Всички от ФК Бирмингам Сити искат да изразят добрите си пожелания и надежди за легендата на клуба Тревър Франсис след новините, че той се възстановява в болница след сърдечен удар."
"Бившият нападател и мениджър е обичан от всички в клуба и те му пожелават бързо завръщане в пълно здраве."
Франсис е изживял добра кариера, след като има над 50 мача за Англия, печелил е и Европейската купа с Нотингам Форест. Играл е за Бирмингам, Ман Сити, Рейнджърс, Сампдория и КПР.
- Деклан Райс: Артета ме превърна в по-завършен халф
- Холанд оглави класацията на Forbes за най-добре платени спортисти под 25 години
- Манчестър Сити избра Енцо Мареска за наследник на Гуардиола
- Микел Артета бе избран за мениджър №1 във Висшата лига
- Манчестър Сити официално се раздели с Пеп Лейндерс
- Палиня иска да остане в Тотнъм
- Пеп: десетилетието, което промени Англия
- Ди Мария: В един момент намразих Манчестър
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]