Мойленстийн: Юнайтед наблюдава Азар
Един от треньорите в Манчестър Юнайтед разкри, че Сър Алекс Фъргюсън се интересува от крилото на Лил Еден Азар. Много от елитните клубове в Европа се интересуват от белгиеца и босът на Юнайтед изглежда ще напредне в ситуацията. Наскоро Фърги наблюдава лично мач на Лил и сега асистентът му призна, че именно него са гледали.
Voetbal International цитира: "Мениджърът искаше да види лично Азар. Това е знак, че за него е интересен играч. Ние много говорихме за него."
"За нас е важно да освежаваме тима. Азар е специален талант, но винаги действаме продължително време. Например Де Хеа бе следен дълго време преди да го вземем."
"Фъргюсън иска да опознае характера на играча. Именно заради това той лично следи играчите. Азар е "човека" в Лил. Фъргюсън искаше да види влиянието му в мач."
- Майкъл Карик: Изграждаме нещо специално в Манчестър Юнайтед
- Манчестър Юнайтед готви оферта за Винисиус Жуниор
- Манчестър Юнайтед официално преотстъпи Андре Онана на Трабзонспор
- Ман Юнайтед набеляза Крисенсио Самървил за подсилване на атаката
- Андре Онана отново ще играе под наем в Трабзонспор
- Манчестър Юнайтед и Ливърпул следят халф на Рома
- Ливърпул влиза в битка с Арсенал и Манчестър Юнайтед за Каишу Сано
- Ман Юнайтед е готов да върне Рашфорд, но бъдещето му остава неясно
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]