Лескът: Сити няма да позволи на Юнатед победа на Етихад
Защитникът на Манчестър Сити Джолиън Лескът е решен да попречи на Манчестър Юнайтед да вдигне титлата през настоящата кампания, като той иска победа над тима на "Етихад Стейдиъм". Момчетата на Роберто Манчини се намират на 8 точки от лидера, а до края остават само шест срещи.
"Не искаме те да победят тук на "Етихад". Ще направим всичко по силите си, за да ги спрем."
"Нищо няма да означава обаче да направим дубъл срещу тях, ако загубим титлата след това. Сигурен съм, че всички осъзнават това."
"Сега нещата не са в наши ръце, но ще се готвим и ще чакаме грешка на Юнайтед, за да се възползваме. Ясно е, че ако не сбъркат нямаме шанс. Трябва да сме професионалисти, но феновете ни да не очакват да паднем духом. Трябва да сме на ниво всеки мач."
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]