Дрогба: Челси може да обърне всеки
Преди първата среща с Бенфика в Шампионска лига, Дидие Дрогба заяви, че на "Стамфорд Бридж" тима на Челси ще може да обърне всеки резултат, независимо колко лош от първата среща между двата тима. "Сините" ще пътуват до Лисабон във вторник, като от 13 срещи те не са побеждавали в гостуване в Европа. Дидие Дрогба обаче заговори пред The Times:
"Има отбори, които знаят, че могат да поемат всяко предизвикателство - дори да са паднали с 5 или 6 гола в гостуването. Някои отбори знаят какво да правят в такива моменти и Челси е сред тях. С играчите и мотивацията, която имаме, ние ще се борим до последната минута. Можем да постигнем всичко."
"Наполседък самочувствието ни се възвърна и сега сме по-уверени. Трябват ни само няколко добри резултата да подобрим формата си. Всичко е по-добро, когато побеждаваш. Сега искаме да вземем малко самочувствие за идните седмици."
- Челси се подхлъзна срещу предпоследния
- Лавия може да играе срещу Арсенал
- Карагър заподозря Росеньор в преструване
- Росеньор се изказа за равенството между Уулвс и Арсенал
- Челси ще удари Бърнли
- Локо Пловдив отказал 800 000 паунда от Челси за Митко Илиев
- Ман Юнайтед и Челси са проявявали интерес към Юрген Клоп
- Карагър: Трансферът на Делап в Челси е лош ход
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]