Четвъртата фаза на ФА Къп изправя Ливърпул с Юнайтед
Стана ясна четвъртата фаза на най-старото състезание във футбола - ФА Къп. Преди минути всичко стана ясно на живо от централата на Футболната Асоциация, а интересни мачове не липсват. Жребия може да предложи дерби в лицето на КПР и Челси, а друг потенциално интересен мач е Арсенал или Лийдс, победителят от които ще излезе у дома срещу Астън Вила. Ливърпул пък изтегли да домакинства на Манчестър Юнайтед, което ще е черешката на четвъртия рунд на състезанието. Ето всички мачове:
Срещите ще се изиграят около 28 януари 2012 година. Това означава, че мачовете ще се играят около тази дата в дните петък, събота, неделя и понеделник по разпределение от ФА.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Ман Юнайтед се интересува от лидера на Реал Сосиедад
- Ман Юнайтед, Челси и Тотнъм може да се борят за халф на Борусия Дортмунд
- Ясна е позицията на Челси относно продажба на Палмър на Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед и Ман Сити следят халф на Уест Хем
- Ясни са плановете на Каземиро
- Ман Юнайтед определи четирима за замяна на Каземиро
- Арсенал ще се затрудни с новия Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед е готов да преговаря с Майно
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]