Далглиш похвали Карагър за влиянието над Шкъртел и Агер
Мениджърът на Ливърпул похвали Джейми Карагър за неговото влияние върху двойката централни защитници на тима в лицето на Даниел Агер и Мартин Шкъртел. В 16-те срещи досега през кампанията, тима е допуснал 13 гола, което е най-добрия рекорд в лигата. Явно отбраната на тима се превръща в солидно оръжие според Кени Далглиш.
"Не мисля, че има момент, в който да не са изглеждали добре в отбраната. Те знаят как да играят. Джейми е фантастичен и много им помага, той помага на всички тук."
"Конкуренцията е добра в отбора, а сега Шлъртел и Агер вече не са толкова млади, те имат опит. Даниел ще играе и на Евро 2012."
"Винаги като загубим топката действаме заедно да я върнем и да градим нова атака. Агер направи това няколко пъти срещу Астън Вила, а Мартин вкара, така че те са добри и в атака."
- Анди Ираола: Тази една точка е малко, но поне е заслужена
- Трент Александър-Арнолд: Разбирам разочарованието и гнева на феновете на Ливърпул
- Собослай спаси Ливърпул от загуба срещу Нюкасъл с късна дузпа
- Ливърпул проявява интерес към Исмаила Сар от Кристъл Палас
- Дарвин Нунес премина под наем от Ал Хилал в Ал Дирия
- Нюкасъл – Ливърпул: Нови ери, стари амбиции и зрелище на „Сейнт Джеймс Парк“
- ПСЖ иска 70 млн. евро за Ибрахим Мбайе от Ливърпул
- Ще защити ли Арсенал трона? Анонс на новия сезон във Висшата лига
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]