Манчини: Балотели трябва да порасне
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини окуражи Марио Балотели да се стегне в живота си извън терена и да покаже, че е сериозен, а и да подобри играта си в мачовете. Екстравагантният нападател често попада в заглавията заради изцепките си извън терените. Италиансецът обаче впечатлява с играта си и Манчини вярва, че тя ще се подобри с по-сериозно отношение.
"Марио може да се подобрява с всяка седмица, всеки месец. Той е млад, а когато си млад, винаги се подобряваш. Надявам се новата година да му донесе ново отношение. Знам, че той иска да се забавлява, но винаги трябва да се държи на ниво, а не за седмица да е добър, след това всичко да се обърне за ден."
"Всеки топ играч трябва да има добър личен живот и добро отношение, да е първи на тренировките всеки ден. Така трябва да стоят нещата и при него."
- Предложили Нагелсман на Ливърпул, Ман сити, Челси и Арсенал
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Гуардиола: Сити трябва да спечели всички мачове, за да има шанс за титлата
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]