Челси готви предложение за Родуел
Челси е готов да предложи 20 милиона паунда за полузащитника на Евертън Джак Родуел, съобщава новината The Telegraph. Както е известно, 20-годишният футболист игра за националния отбор на Англия във всички възрастови групи и неотдавна дебютира и за представителния тим на страната си, а специалистите му предричат голямо бъдеще и бляскава кариера.
Евертън няма намерение да се разделя с таланта си, но отчитайки финансовите трудности, на „карамелите" ще бъде много трудно да откажат подобно предложение.
Към Родуел интерес проявява и Манчестър Юнайтед и на фона на контузиите, които сполетяха „червените дяволи", ще бъде интересно да видим как ще се развие спора за трансфера на Джак, ако разбира се Сър Алекс също се опита да го привлече.
В полезрението на Челси попадна и друг млад талант на Евертън - 18 годишния Рос Баркли, който е оценен също на 20 милиона паунда. Неотдавна играчът подписа договор с мърсисайдци за срок от 4,5 години, който обаче няма да бъде пречка за отправяне предложение за трансфер.
- Ливърпул готви оферта от 80 млн. евро за цел на Челси
- Лиам Росениор: Жоао Педро вече е на нивото на Холанд, Кейн и Мбапе
- Росеньор за хеттрика на Жоао Педро: Той вече вярва, че е играч от световна класа
- Хеттрикът на Жоао Педро смаза Астън Вила
- Росеньор защити Гарначо: Свирканията показват колко e опасен
- Уволнили Филипе Луис заради тайни разговори с Челси
- Арсенал повали Челси, Евертън шокира Нюкасъл, а Вила може да остане без ШЛ
- Революция във футбола? В Англия обмислят мениджърите да искат VAR проверки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]