Челси обявява Торес за продажба!
Челси е готов да приеме оферти за Фернандо Торес, когато следващият месец отвори трансферния прозорец, гръмнаха медиите на Острова. Закупеният за 50 милиона паунда испански национал, който получава по ₤ 150 000 на седмица е вкарал само три гола в срещи от Висшата лига, откакто се премести на „Стамфорд Бридж" от Ливърпул и в момента е твърда резерва в състава на Андре Вилаш-Боаш, който предпочита да се доверява на ветерана Дидие Дрогба и на Даниел Стъридж.
Клубът първоначално е обмислял вариант, при който да даде нападателя под наем, за да възстановят разбитото му доверие, но сега тази идея е изоставена и ръководството на „сините" е готово да изслуша всеки един отбор, който предложи 20 милиона за испанеца.
Когато Андре Вилаш-Боаш стана мениджър на Челси през лятото, той бе убеден, че Торес ще може да си върне формата, която го превърна в един от страховитите нападатели във Висшата лига. Португалецът се надяваше, че с подписването на Хуан Мата от Валенсия ще бъде подобрена играта на Фернандо, но дори и това не помогна на испанеца, който в момента търка пейката на Челси.
- Официално обявените трансфери в Европа за 25 юли
- Челси готви оферта за младата звезда на Байер Керим-Сем Алайбегович
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Астън Вила взе Алехандро Гарначо под наем от Челси
- Пиърс Морган се подигра на Челси след думите на Морган Роджърс
- Челси е близо до трансфера на Максанс Лакроа
- Официално обявените трансфери в Европа за 22 юли
- Борнемут отхвърли оферта на Челси за Алекс Скот
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]