Арсенал се развихри на гости на Уигън (видео)
Тима на Арсенал гостуваше на Уигън в пореден кръг от Висшата лига на Англия и спечели с 4:0 без напрежение, като всичките 4 реализатора бяха различни, а разбира се човекът във форма за тима Робин ван Перси бе сред тях. Всички топ отбори днес направиха добри мачове, остава единствени Манчестър Юнайтед, който ще има трудната задача на гости на Астън Вила.
Мачът започна добре за Арсенал, като Артета вкара страхотен гол в 28-ата минута от извън наказателното. Вермален бързо добави гол след минута в типичен негов стил. Във втората част Жервиньо вкара след като Ал Хабси не успя да се справи добре с удар на Ван Перси. Самият Перси се разписа в 78-ата минута след пас на Уолкът - двамата оформиха страхотен тандем през този сезон.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Сака иска да спечели всичко с Арсенал
- Лавия може да играе срещу Арсенал
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Сака призова Арсенал да победи Тотнъм
- Шиърър: Артета няма да остане в Арсенал, ако не спечели титлата
- Пол Мърсън: Арсенал игра лениво
- Артета: Трябва да виним само себе си
- Росеньор се изказа за равенството между Уулвс и Арсенал
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]