Торес: Феновете не знаят истината за трансфера ми
Фернандо Торес настоя, че феновете на Ливърпул не са наясно с истината за неговия трансфер в Челси. Испанецът загуби популярността си сред червените фенове след 58-милионен трансфер в столицата през януарския трансферен прозорец. Торес бе освиркан на мача Испания - Англия на "Уембли" през седмицата и той знае, че ще е същото в неделя на "Стамфорд Бридж", но той заяви, че Ливърпул остава специален за него.
Marca цитира Торес: "Няма съмнение, че обидите ще са много лоши. Феновете на Ливърпул обърнаха внимание само на това, което клуба иска да знаят за трансфера ми в Челси. Затова аз нямам угризения. Те винаги ще са специални за мен."
"Никой не ме разбираше както Рафа Бенитес. Много дължа на него. Той е фантастичен. Неговите отбори излизат на терена с една цел: да се състезават. С по-малък бюджет, те се мерят с големи отбори."
- Челси – Брайтън: Алонсо иска трета поредна победа
- Завършените трансфери в Европа за 28 август: всички официални сделки
- Реал Сосиедад взе под наем Мамаду Сар от Челси
- Челси победи Лутън и се класира за третия кръг на Купата на лигата
- Челси обмисля да се конкурира с Арсенал за "технически брилянтен" нападател
- Колко всъщност плати Астън Вила на Челси, за да привлече Джаксън?
- Челси готви късен трансферен удар за заместник на Енцо Фернандес
- Лиъм Делап официално премина от Челси в Нотингам Форест
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]