Ман Сити следи Хамшик, Лавеци и Кавани
Главният скаут на Манчестър Сити Карло Канселиери потвърди, че тима има интерес да подпише с три от звездите на Наполи в атака. Това са Марек Хамшик, Езекиел Лавеци и Едисон Кавани. Страната на Роберто Манчини ще се изправи срещу тима от Серия А в Шампионска лига следващата седмица и скаутът заяви, че се нядява трите звезди да се съгласят на трансфер.
Radio Crc цитира: "Потвърждавам интереса на Манчестър Сити в Хамшик, Лавеци и Кавани, и мисля, че това трябва да задоволи феновете на Наполи. Това е прогресиращ отбор, който не иска да продава най-добрите си играчи. Силата на Наполи е в компактния състав."
"Кавани винаги е бил моя цел. Много го харесвам. Освен Ибрахимович, Кавани е най-добрият нападател в Серия А. А неговият агент знае за интереса ни."
- Росеньор: Повтаряме една и съща картина в представянето си
- Невил: Арсенал може да спечели титлата още следващата седмица
- Гуардиола: Второто полувреме бе решаващо, Сити изглежда по-свеж без ШЛ
- Манчестър Сити разгроми Челси и засили напрежението в битката за титлата
- Гуардиола: Опитът може да помогне на Сити в битката с Арсенал
- Мърсън: Не мисля, че Ман Сити ще победи Челси в неделя.
- Гуардиола: Сити трябва да спечели всички мачове, за да има шанс за титлата
- Гуардиола разочарован от Бернардо Силва заради неясното му бъдеще
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]