Арсенал откри преговори с Гранеро
От Арсенал се надяват да завършат сделка за Естебан Гранеро през януари, разкри Goal.com. полузащитникът на Реал Мадрид не се радва на доверие в тима си и може да реши да премине във Висшата лига. Делегация на Арсенал водена от Ричард Лоу бе в мадрид миналата седмица, за да започне преговорите с началството на Реал.
Гранеро, бивш играч на младежкия тим на Мадрид, се завърна в тима след 3-годишен период в Хетафе. Арсен Венгер вижда в негово лице новогодишната си покупка. Той иска да покрие зоната, която остави Джак Уилшър, след като играча няма да се завърне в близките 4 месеца. Гранеро би бил добра опция и ще олекоти тежестта за Микел Артета и Арън Рамзи.
От "Белия Балет" оценяват играча си на 6 милиона евро, но се надяват цената му да задмине това число, след като започне наддаването и от други отбори.
- Деклан Райс разкри любопитен разговор с Артета след класирането на Англия за 1/4-финалите
- Арсенал следи двама футболисти на Астън Вила
- Деклан Райс: Щастливци сме, че имаме играч като Хари Кейн
- Порто официално откупи Якуб Кивьор от Арсенал
- Клоп за отменения гол на Германия: Ако това е нарушение, Арсенал нямаше да стане шампион
- Астън Вила поиска рекордните 130 млн. паунда за Морган Роджърс
- Борнемут отряза Арсенал за Алекс Скот
- Мартинели: Знаех, че ще имам още един шанс, щастлив съм, че помогнах на Бразилия
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]