Реднап охлади слуховете за Бекъм
Мениджърът на Тотнъм Хари Реднап заяви, че не е много вероятно Дейвид Бекъм да пристигне в Лондон, когато договорът на капитана на ЛА Галакси изтече в края на американския сезон. Според Реднап Бекъм трудно би си намерил място сред титулярите на "Уайт Харт Лейн".
"Решението е трудно. Чуйте, всеки би искам той да е сред тима. Не може да се намери по-добър професионалист и човек, но той иска да играе, а това би било трудно. Имам много футболисти в момента и много на неговата позиция, така че няма да е лесно, но кой знае? Нека изчакаме и ще видим след изтичането на договора с Галакси."
"Не трябва да си причиняваш много главоболия във футбола. Имам Арън Ленън на фланга. В момента и Гарет Бейл играе там и се справя добре."
- Клинсман намекна, че би поел Тотнъм
- Роберто Де Дзерби – мечтаната цел на Тотнъм за нов треньор
- Тотнъм може да бъде без 12 играчи срещу Ливърпул
- Тотнъм търси заместник на Игор Тудор
- Игор Тудор отправи послание към отбора
- Доминик Соланке: Тотнъм може да обърне ситуацията
- Шон Дайк отказва да бъде временен мениджър на Тотнъм
- И Ливърпул ще се наложи над Тотнъм
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]