Салах е готов да премине в Реал Мадрид, Барселона или Байерн
Ливърпул реши да продаде египетския нападател Мохамед Салах през януари, съобщи indykaila News в социалната мрежа X.
Салах е отворен за всички опции - готов е да обмисли трансфер в Барселона, Реал Мадрид или Байерн Мюнхен, но оферта от Саудитска Арабия може да се окаже най-привлекателна.
Припомняме, че египтянинът преди това критикува треньора Арне Слот и изрази недоволство от ролята си в отбора. Той не беше титуляр в три поредни мача. Вследствие на това нападателят не беше включен в състава за мача от Шампионска лига срещу Интер.
Салах е изиграл 19 мача за Ливърпул този сезон, в които е отбелязал пет гола и е дал три асистенции. Настоящият договор на нападателя с клуба е до лятото на 2027 г.
- Ливърпул няма да има трудности в Уулвърхемптън
- Слот: Статичните положения направиха разликата
- Майкъл Оуен: Шаби Алонсо може един ден да води Ливърпул
- Ливърпул разби Уест Хем с 5:2 и записа трета поредна победа
- Карaгър: Собослай е най-добрият на Ливърпул на две позиции
- Хьогмо: Това, което взимаме с нас, е добрият опит
- Агентът на Вирц го предлагал на Реал Мадрид преди Ливърпул
- Слот: Използвам само 250 млн. от похарчените 450 млн. за играчи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]