Инвеститори от ОАЕ се обърнаха към Бекъм за помощ при покупка на Ман Юнайтед
Инвеститори от ОАЕ се обърнаха към бившия халф на Манчестър Юнайтед Дейвид Бекъм за съдействие при закупуването на клуба от Олд Трафорд““.
По-рано през октомври се появиха слухове, че Юнайтед може да смени собственика си.
Daily Mirror потвърждава интереса на ОАЕ към Юнайтед, съобщавайки, че неназовани инвеститори подготвят оферта за акциите на семейство Глейзър.
Консорциумът от ОАЕ иска 50-годишният Бекъм да стане техен официален представител, предвид връзките му с Юнайтед, световната му слава и опита му като съсобственик на Интер Маями и Салфорд.
Ако това начинание е успешно, самият Бекъм може да получи възможността да стане миноритарен акционер в Юнайтед.
Потенциалните купувачи гледат на Бекъм като на свой кандидат номер едно, но обмислят и други бивши играчи на Юнайтед като Ерик Кантона и Уейн Рууни.
- Манчестър Юнайтед не отстъпва за Рашфорд, заплатата усложнява плановете на Барселона
- Галатасарай подготвя нова офанзива за Бруно Фернандеш
- Карик: Манчестър Юнайтед показа характер след загубата от Лийдс
- Росеньор: Доминирахме, но една грешка ни струваше мача
- Манчестър Юнайтед измъкна минимална победа над Челси
- Сериозен интерес от Висшата лига към Камавинга
- Карик остави отворен въпроса за бъдещето на Рашфорд
- Челси ще отстъпи на Ман Юнайтед в Лондон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]