Преминаването на Хьойлунд в Интер е близо до провал
Потенциалният трансфер на нападателя на Манчестър Юнайтед Расмус Хьойлунд в Интер Милано е на ръба на провала, тъй като "нерадзурите“ не желаят да платят сумата от 72 милиона паунда (84,2 милиона евро) за играча и търсят алтернатива, съобщава Mirror.
Според източника, Интер се е насочил към нападателя на Парма Анже-Йоан Бони, който ще им струва 20 милиона паунда (23,4 милиона евро). Италианският гранд е готов да предостави повече игрово време и на 20-годишния си нападател Франческо Пио Еспозито , който играе под наем за Специя от 2023 г. Подчертава се обаче, че Интер може да предложи на Хойлунд едногодишен наем.
- Ал-Хилал влиза в битката за Илиман Ндиайе и поставя Манчестър Юнайтед под напрежение
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Ман Юнайтед проучва възможността да използва Рашфорд в сделка за размяна на полузащитник
- Ман Юнайтед планира трансфер на високо ценена бразилска сензация
- Санчо може да продължи кариерата си в катарския Ал-Раян
- Борнемут поиска над 80 милиона евро от Манчестър Юнайтед за Алекс Скот
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]