Гуардиола: Изненадан съм, че Ман Сити не се интересува от Ямал
Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола отговори на молба на журналист да сравни крилото на Барселона Ламин Ямал с Лионел Меси след новината за увеличението на заплатата на Ламин.
"Ако му плащат това, което казвате, значи го заслужава. Вероятно има правилните хора около себе си. Това изобщо не е повлияло на Меси - той беше звяр на терена.
Изненадан съм, че Ман Сити не се интересува от Ямал. Той е много силен и това си пролича в мача срещу Интер, когато топката му бе подадена в продължението. Както каза Флик, той трябва да продължи да работи и съм сигурен, че Барса ще му помогне. Едно е ясно: той е на най-доброто място. Като фен на Барса съм много щастлив от пристигането му в клуба“, заяви Гуардиола.
През сезон 2024/2025 Ямал участва в 55 мача във всички турнири, отбелязвайки 18 гола и правейки 25 асистенции.
- Шокиращо признание: Тод Боели купил Кукурея само заради Ман Сити
- Ман Сити ще се разправи с Форест
- Гуардиола: Победата над Лийдс ни държи в битката
- Манчестър Сити измъкна победа над Лийдс Юнайтед
- Шампионският инстинкт или новата реалност?
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лийдс не може да удържи Ман Сити
- Тотнъм е в реална опасност, Брайтън най-сетне победи, а Уест Хем се отдалечава от пропастта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]