Тотнъм и Нюкасъл се интересуват от защитник на Ланс
Тотнъм и Нюкасъл се интересуват от придобиването на френския централен защитник Абдукодир Хусанов през зимния трансферен прозорец.
Преди 18 месеца Хусанов пристигна в Ланс от беларуския Енергетик-БГУ само за 100 000 евро.
Оттогава 20-годишният узбек се утвърди като играч от първия отбор на Ланс, започвайки девет от 13-те мача на отбора на Уил Стил този сезон в Лига 1.
В пресата вече се появиха слухове за интереса на ПСЖ към Хусанов, но The Telegraph твърди, че Тотнъм и Нюкасъл се надяват да хванат обещаващия защитник.
Очаква се Ленс да поиска повече от £25 милиона за Хусанов през януари.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]