Пет гола за Ман Юнайтед без Тен Хаг
Манчестър Юнайтед посрещна Лестър Сити в първата среща само часове след уволнението на наставника Ерик тен Хаг. Под временното ръководство на Рууд ван Нистелрой Юнайтед си припомни как се играе в нападение и отстрани "лисиците" за да достигне четвърт-финал в Купата на лигата след победа с 5:2 пред своята публика.
Всичко започна в 15-ата минута, когато Касемиро от дистанция вкара един от головете на сезона за 1:0, пращайки топката с мощен удар в далечния ъгъл точно под гредата. В 28-ата минута Далот бе изведен от дясно и центрира към включилия се на втора греда Гарначо за 2:0.
Ел Канус върна гол за гостите в 33-ата минута с красив гол под ъгъл през краката на Касемиро и Байъндър за 2:1. Бруно от статично положение направи 3:1 в 36-ата минута когато прекият му свободен удар се отклони от стената и заблуди вратаря.
В 39-ата минута отново Касемиро завърши при карамбол в полето на противника за 4:1, преди Коади в 48-ата минута да оформи 4:2 точно преди почивката.
Във второто полувреме видяхме само едно попадение и то бе дело отново на Бруно Фернандеш в 59-ата минута, когато той навлезе в полето, заобиколи вратаря и вкара от гол-линията за 5:2.
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
- Ман Юнайтед ще има сили за Уест Хем в понеделник
- Зиркзее вкара гол във ВЛ за първи път от 364 дни
- Аморим: Опитахме се да променим някои малки неща
- Гласнер: Можехме да спечелим мача
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]