Ман Юнайтед обърна Брентфорд

Манчестър Юнайтед посрещна Брентфорд в срещата от осмия кръг на английската Висша лига. Днес на своя "Олд Трафорд" домакините не тръгнаха добре и допуснаха в края на първото полувреме, преди да изиграят изключително силна втора част и да обърнат за да се наложат с крайното 2:1.

В петата добавена минута на първата част гостите откриха при корнер, когато Де Лихт получаваше лекарска помощ на тъча и Итън Пинок бе намерен в неговата зона за да се извиси за 1:0, измъкнал се от Далот и Касемиро.

Веднага след почивката в 47-ата минута Маркъс Рашфорд центрира по перфектен начин за включилия се Гарначо в полето, и аржентинецът със страховито воле матира вратаря за 1:1. В 62-ата минута Бруно по елегантен начин изведе с пета Хьойлунд в полето и той копна над вратаря за обрат.

Победата ще покачи Юнайтед на 10-ата позиция в класирането.