Уейн Бридж отхвърли преминаване под наем в Селтик
Защитникът на Манчерстър Сити Уейн Бридж е отхвърлил офертата от Селтик да заиграе там под наем, съобщи The Sunday Mirror. Кариерата на Бридж на "Ийстландс" изглежда приключила, и въпреки желанието на клуба да направи тази сделка, левият бек би предпочел да заиграе в друг клуб в Англия.
Бридж отхвърля сделката, а спекулациите го свързват още с Нюкасъл Юнайтед и Уест Хям, където игра под наем миналата година. Нежеланието на Бридж да напусне е лоша услуга към Роберто Манчини, който иска и трябва да съкрати състава си. Сега Емануел Адебайор се свързва с преминаване в Тотнъм, което ще олекоти ситуацията за Манчини.
- Тотнъм напредва в преговорите за Савиньо
- Манчестър Сити потвърди операция на Родри, халфът може да пропусне старта на сезона
- Йошко Гвардиол подписа нов петгодишен договор с Манчестър Сити
- Ман Сити влиза в ожесточена надпревара за крило на ПСЖ
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]