Астън Вила и Ман Юнайтед не си вкараха

Астън Вила посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния седми кръг на английската Висша лига. Днес двата отбора не създадоха достатъчно опасности пред никоя от двете врати за да видим атрактивен двубой за едно 0:0, в което най-добра възможност остана един удар на Бруно Фернандеш в гредата.

До почивката Вила нямаше точен удар, а Рашфорд и компания не предлагаха качество в своите. Самият нападател бе и сменен във второто полувреме след като избегна това да бъде изгонен за втори жълт картон в една ситуация.

В 68-ата минута видяхме и най-доброто положение в мача когато Бруно от пряк-свободен удар намери горната греда над Мартинез, а Антони не успя да добави когато топката попадна в него след това. В 93-ата минута пък Далот спря Филоджин от чист гол в последния моментв най-добрата ситуация за домакините.