Рейна предложи помощ на Давид Де Хеа
Вратарят на Ливърпул Пепе Рейна, независимо от това, че Давид Де Хеа премина в лагера на историческия съперник Манчестър Юнайтед, пожела успех на младия си колега и също така, изрази своето желание да помогне на своя сънародник да се адаптира по-бързо във Висшата лига на Англия. Както е известно, бившият страж на Атлетико Мадрид към когото очакванията на „Олд Трафорд" са големи, допусна две фатални грешки в първите си два официални мача с екипа на новия си отбор и бе подложен веднага на критика в британската преса.
„Мисля, че при Де Хеа всичко ще бъде нормално. Той е хладнокръвен и след няколко месеца всичко ще се нормализира. Просто му трябва да се установи в новия си дом и да свикне с обкръжението. Винаги е трудно да се приспособиш към новите условия и няма как Давид да направи изключение", цитира The Independent думите на вратаря на Ливърпул.
„Аз не го познавам лично - играли сме няколко пъти един срещу друг и толкова, но мога да му помогна без проблеми. Мисля, че може да вземе телефонния ми номер от наши общи познати", допълва Рейна.
„Зная, че Юнайтед имаха списък с потенциалните играчи, които възнамеряваха да привлекат и те се спряха на Давид Де Хеа. Мисля, че „червените дяволи не сгрешиха", каза още стражът на „мърсисайдци".
- Ливърпул води „предварителни разговори“ за нападател, който е взел решение за трансфер
- Челси е фаворит за подписа на Джордан Хендерсън
- Бешикташ временно се отказа от привличането на Мохамед Салах
- Ливърпул е готов да плати повече за Аклиуш, но крилото избира ПСЖ
- Журналист твърди, че е постигнато „принципно споразумение“ между Ливърпул и магьосник на фланга
- Ман Юнайтед със смел задкулисен план по отношение на Ливърпул и Ман Сити
- Контузията на Джо Гомес засили трансферната дилема пред Ливърпул
- Федерико Киеза: Щастлив съм в Ливърпул и искам да се наложа при Ираола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]