Чилуел може да премине във Фенербахче
Защитникът на Челси Бен Чилуел може да намери дом в турския Фенербахче.
През миналото лято Чилуел бе назначен за вицекапитан на Челси и се смяташе за ключов играч за лондончани.
Година по-късно Чилуел бе изолиран от първия отбор на Челси, но за разлика от Рахим Стърлинг, Бен не успя да намери клуб преди крайния срок за трансфер на 30 август.
На Манчестър Юнайтед бе предложена възможността да подпише с Чилуел в последния момент, но "червените дяволи" отказаха въпреки контузиите на Люк Шоу и Тирел Малазия.
Въпреки това, Чилуел все още може да напусне Челси в близко бъдеще, благодарение на трансферния прозорец в Турция, който е отворен до 13 септември.
Според Daily Mirror старши -треньорът на Фенербахче Жозе Моуриньо се интересува от услугите на Чилуел и може да предложи на 27-годишния англичанин възможността да играе в Лига Европа, където Юнайтед е сред съперниците на турския отбор.
- Кукурея отхвърли слуховете за трансфер: Щастлив съм в Челси
- Манчестър Сити не планира трансфер на Енцо Фернандес
- Дисаси и Челси се разбраха за раздяла през лятото
- Мендиета посъветва Челси да привлече защитник на Ливърпул
- Реал Мадрид започна действия по привличането на Енцо Фернандес
- Челси е готов да се раздели с Габриел Слонина
- Тод Боели навлиза в последната година от мандата си като президент на Челси
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]