Оуен: Ще поставя Арсенал първи, Ливърпул втори, а Астън Вила трети
Бившият нападател на Манчестър Юнайтед и Ливърпул Майкъл Оуен сподели очакванията си за новия сезон в английската Висша лига, като посочи челната четворка и победителя в английския шампионат.
"Кой ще стигне до първите четири? Арсенал и Манчестър Сити ще бъдат в топ квартета според почти всички прогнози и мисля, че Ливърпул вероятно също ще бъде там, въпреки някои въпроси относно това колко добре ще се впише Арне Слоте. Имах мисли за Нюкасъл, но Астън Вила са надеждни и изглежда продължават да се подобряват. По отношение на реда, моето разсъждение е, че ако Сити не победи, може да изостанат малко.
Изглежда, че ако Сити отпадне от надпреварата след 10 мача, техният приоритет може да бъде даден на нещо друго, като спечелването на Шампионска лига. Мисля, че този сезон може да има голяма изненада. Ще поставя Арсенал първи, Ливърпул втори, Астън Вила трети и Манчестър Сити четвърти“, заяви Оуен.
Сезон 2024/2025 във Висшата лига започва на 16 август с мача Манчестър Юнайтед - Фулъм. Последният кръг ще се проведе на 25 май 2025 г.
- Арсенал продължи с Инкапие
- Деклан Райс и Рийс Джеймс са под въпрос за мача на Англия с Панама
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]