Атлетико започна преговори за Алварес
Испанският Атлетико Мадрид започна преговори с Манчестър Сити за покупката на нападателя Хулиан Алварес.
На Алварес не му липсваха игрови минути през миналия сезон, но той често се оказваше извън титулярния състав за големи мачове, роля, която Хулиан не му харесва.
Според журналиста Фабрицио Романо Атлетико се опитва да се възползва от тази ситуация, като започне преговори със Сити за Алварес, към когото ПСЖ също запазва интерес.
Сити предпочитат да задържат Алварес, но ако самият Хулиан изрази желание да напусне и някой от заинтересованите клубове се съгласи да плати поне £70 милиона, 24-годишният аржентинец ще може да смени клуба.
- Атлетико и Симеоне обсъждат нов договор
- Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
- Атлетико недоволен наказанието на Валверде след дербито с Реал
- Йоренте: Искам да завърша кариерата си в Атлетико
- Атлетико иска да задържи Алварес с нов договор и рекордна заплата
- Атлетико Мадрид се колебае за трансфера на Ромеро
- Коке остава в Атлетико Мадрид и през следващия сезон
- Гризман напусна Атлетико и премина в Орландо Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]