Болтън поиска крило на Сити
Болтън потвърди, че започва преговори за Шон Райт-Филипс и Филипс. Крилото на Манчестър Сити знае добре, че ще има малко шансове за изява и за това мениджърът Роберто Манчини няма да попречи на трансфера. Заплатата на футболиста е около 70 000 паунда на седмица и това може да се окаже единствената пречка за преминаването му. Въпреки това, Оуен Койл признава, че силно желае да има Шон Райт-Филипс в отбора.
„Шон е голям играч. Той е човека, когото искам да доведа в отбора, но дали това е възможно, само времето ще покаже. Има финансови пречки. Играчите в Манчестър Сити са на договори, които няма как да платим. Има праг, който не може да надхвърлим. Но в момента се водят разговори между нашият собственик и изпълнителния директор на Сити Гари Кук. Това е мястото, където сме в момента, няма нищо конкретно", разяснява мениджърът на Болтън.
Коул също така призна, че са в напреднала фаза преговорите за бившия нападател на Стоук Тунджай Шанлъ, който може да пристигне в клуба под наем от немския Волфсбург.
„Той е страхотен играч, който наистина се раздава", допълва Койл.
- Днес Гехи ще премине прегледи за Ман Сити
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
- Юнайтед спечели дербито на Манчестър в дебютния мач на Карик (видео)
- Гуардиола: Карик бе изключителен като играч
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Ман Сити е близо до трансфер на Гехи
- Ман Сити ще спечели дербито на Олд Трафорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]